НОВОСТИ

Навчальний центр ISSP надихаємо європейську молодь

Протягом усього минулого тижня, Україна приймала іноземних гостей – студентів із більш ніж 15 країн Європи. Ми з радістю прийняли пропозицію поділитися знаннями з майбутніми фахівцями у найбільш перспективній галузі сучасності.

Дата публикации: 19.05.2015 8:13 | Категория: Пресс-релиз | Источник: http://

Міжнародна студентська організація Best щорічно організує студентські освітні лекції за технічними напрямками. Цього року, темою освітнього заходу, що об’єднала європейських і українських студентів та стала основним приводом для їхнього візиту до України, була інформаційна безпека, а саме “Cryptography. Da Vinci’s edition”.

Протягом усього минулого тижня,  Україна приймала іноземних гостей – студентів із більш ніж 15 країн Європи. Ми з радістю прийняли пропозицію поділитися знаннями з майбутніми фахівцями у найбільш  перспективній галузі сучасності.

Один з експертів нашого навчального центру – сертифікований тренер з технологій Майкрософт - Олександр Ткаченко, провів лекцію на тему “Microsoft PKI” («Інфраструктура відкритих ключів Microsoft»), в рамках якої розповів зацікавленим слухачам про шифрування та його застосування на прикладі смарткарт Gemalto.

Також з 11 по 15 травня в нашому Навчальному центрі проходив авторизований курс СЕН| Certified Ethical Hacker, який проводив запрошений тренер з Литви - провідний європейський фахівець в сфері інформаційної безпеки – Томас Вілейкіс. Він люб’язно зголосився поділитися своїми цінними та унікальними знаннями з запрошеними студентами. У суботу, перед відльотом до рідної країни, він провів лекцію на тему “Hack with bare hands” («Взлом операційної системи «голими руками»»). Слухачі були у захваті та, коли Томас завершив останню тему, щиро аплодували.

Ми були присутні на усіх цих лекціях і бачили зацікавлені обличчя слухачів і живий блиск вогню допитливості в очах студентів. Ми абсолютно переконані у тому, що та інформація, яку наші співробітники передали іноземній молоді та нашим молодим співвітчизникам допоможе їм у подальшому навчанні та у пошуку свого місця серед ІТ та ІБ спеціалістів.

Ми надихаємо молодь та допомагаємо їм здобути знання.

СЛЕДУЮЩИЕ ШАГИ

Отправить запрос

ПОДПИСАТЬСЯ НА РАССЫЛКУ

Для подписки на новостной бюллетень
укажите адрес электронной почты