НОВОСТИ

Перший випуск співробітників кіберполіції! Як ISSP посприяла підготовці нових кадрів!

Компанія ISSP пишається тим, що змогла стати частиною масштабного проекту по боротьбі з кіберзлочинністю.

Дата публикации: 19.07.2016 9:14 | Категория: Новость | Источник: http://

У 2015 році з ініціативи глави МВС України Арсенія Авакова відбулось реформування підрозділів МВС та створення елітного загону кіберполіції. У кіберполіцію набирали інспекторів і спецагентів, головним завданням яких є постійний захист українських громадян і надання невідкладної допомоги в режимі реального часу. Планувалося, що новоспечений підрозділ за своїми технічними і професійними можливостями зможе оперативно реагувати на будь-які кіберзлочини і кіберзагрози, зокрема, фішинг, піратство і онлайн-шахрайство.

Оскільки часу на підготовку проекту відводилося зовсім небагато, було прийнято рішення залучити до розробки видатні комерційні, громадські та освітні установи. Серед запрошених фігурувала провідна компанія з розробки та впровадження інноваційних технологічних проектів із захисту інформаційних систем, ISSP,  та передовий технічний вуз країни, Київський політехнічний інститут (КПІ) . Компанія ISSP виступила в якості розробника вхідних тестів та разом с КПІ приймала участь у написанні кейсів (практичних завдань) для другого відбіркового етапу. Також завдяки численним зв'язкам компанії були задіяні міжнародні та вітчизняні фахівці вищого класу. Розуміючи всю важливість покладеного на них завдання, співробітники компанії ISSP підійшли до вирішення поставлених завдань з великою відповідальністю і віддачею: були опрацьовані тонни теоретичного і практичного матеріалу, обрані найбільш актуальні теми і складені питання таким чином, щоб вони охопили якомога більше критичних аспектів. В результаті завдяки належному рівню кваліфікації і співпраці з міжнародними організаціями виконати завдання вдалося в стислі терміни. Першим етапом було тестування рівня знань з інформаційної безпеки, наступним етапом, і швидше за все найскладнішим для обох сторін, була співбесіда, за якої кандидати могли продемонструвати свої навички вирішення специфічних ситуацій. Їм надавався набір кейсів, для якого потрібно було запропонувати рішення.

По закінченню відбіркових етапів претенденти розділилися на три групи: ті, що пройшли випробування, ті, що не пройшли випробування та резервна група людей, навички яких дещо визивали сумніви у комісії. Планувалося набрати    187 інспекторів та 39 спеціальних агентів. Та в результаті так і не було остаточно сформовано групу спеціальних агентів, оскільки не вистачало людей, що успішно пройшли співбесіду. Для вирішення цієї проблеми ICITAP  вирішили звернутися по допомогу до Київського політехнічного інституту. На базі КПІ було проведено серед кандидатів з резервної групи змагання “Capture the flag” (CTF), в якому учасникам потрібно було набрати якомога більше балів, вирішуючи завдання з інформаційної безпеки. Після того, як група була сформована, її відправили до Харкова для проходження додаткової підготовки. Навчання проводилося на базі Харківського національного університету внутрішніх справ протягом 4 місяців.

І ось 16 липня 2016 року в Харкові відбувся урочистий випуск кіберполіцейських. Кращі знавці інформаційної безпеки України склали присягу і тепер готові приступити до виконання своїх обов'язків.

Компанія ISSP пишається тим, що змогла стати частиною масштабного проекту по боротьбі з кіберзлочинністю. А ще більше пишається своїми співробітниками, які проявивши професіоналізм, відповідальність і високий рівень підготовки, були нагороджені дипломами подяки главою Національної поліції України. Також компанія висловила готовність і надалі приймати участь у подібних проектах та усіляко підтримувати нову кіберполіцію.

Можна впевнено заявити, що закладений фундамент - це дійсно запорука безпечного кіберпростору України. 

 

СЛЕДУЮЩИЕ ШАГИ

Отправить запрос

ПОДПИСАТЬСЯ НА РАССЫЛКУ

Для подписки на новостной бюллетень
укажите адрес электронной почты