НОВОСТИ

Стипендия для студентов на программу certified ethical hacker

Kyiv Cyber Academy в партнерстві з групою компаній ISSP - Information Systems Security Partners, лідером українського ринку й міжнародно визнаним експертом у галузі кібербезпеки, оголошує черговий набір на навчання за міжнародною програмою Certified Ethical Hacker (CEH) для студентів.

Дата публикации: 18.10.2018 0:00 | Категория: Новость | Источник: http://

Kyiv Cyber Academy в партнерстві з групою компаній ISSP - Information Systems Security Partners, лідером українського ринку й міжнародно визнаним експертом у галузі кібербезпеки, оголошує черговий набір на навчання за міжнародною програмою Certified Ethical Hacker (CEH) для студентів.

CEH є однією з найбільш затребуваних навчальних програм у сфері кібербезпеки у світі. Вона дає знання інструментів та методів роботи кіберзлочинців, вчить мисленню хакерів та способам проникнення в інформаційні системи цільових організацій.

Учасники, що успішно складуть іспит, отримають міжнародний сертифікат від розробника програми EC-Council. Це найбільша в світі організація з підтвердження професійних кваліфікацій у сфері кібербезпеки, сертифікати якої визнаються в 145 країнах. Кваліфікації в галузі кібербезпеки в EC-Council отримали вже понад 200 000 фахівців у всьому світі.

За прогнозами експертів, до 2022 року в світі не вистачатиме 1,2 мільйона фахівців із кібербезпеки. Вже сьогодні 300 000 таких спеціалістів бракує бізнесу і державному сектору в США. Велика потреба у справжніх експертах із кібербезпеки існує і в Україні.

Отримання сертифікату СEH дозволяє стати кваліфікованим фахівцем, високо затребуваним в Україні та на міжнародному ринку. Статус Сертифікованого етичного хакера підтверджує, що його власник вміє шукати слабкі місця і вразливості в цільових системах і використовувати знання та інструменти кіберзлочинців для правомірної оцінки рівня безпеки цільових систем.

За підсумками навчання за програмою CEH найкращі студенти кожної групи отримують можливість стажування в ISSP Labs та ISSP SOC (Security Operations Center). Після стажування студенти можуть бути запрошені на роботу в команді ISSP (постійну або часткову зайнятість із гнучким графіком) або отримати рекомендації для працевлаштування в провідних українських і міжнародних корпораціях, банках і підприємствах, які співпрацюють з ISSP.

Навчання проходить у групах до 15 студентів і складається з лекцій, практичних занять, лабораторних робіт, вивчення рекомендованих матеріалів та індивідуальних консультацій.

Курс веде сертифікований тренер-інструктор.

 

Тривалість курсу:

3 місяці (два 2-годинних аудиторних заняття + 4-6 годин самостійної роботи на тиждень). Для успішного складання іспиту може бути необхідне додаткове самостійне навчання, тривалість якого залежатиме від рівня попередньої підготовки і опанування програми. Ваучер на складання міжнародного сертифікаційного іспиту дійсний протягом року з початку навчання.

 

Початок навчання:

З моменту формування кожної нової групи (старт найближчого курсу - орієнтовно 19 листопада).

 

Вартість програми:

25 000 грн. за весь курс або 9 300 грн. за умови щомісячної оплати. У вартість навчання входять: доступ до офіційних навчальних матеріалів останньої версії протягом року, доступ до віртуальної лабораторії протягом 3 місяців, лекції, інструктаж та консультації тренера, ваучер на складання міжнародного сертифікаційного іспиту.

 

Зареєструватися на навчання

 

Якщо Ви є студентом або студенткою ВНЗ України будь-якої спеціальності та курсу, Ви можете отримати стипендію на оплату навчання в Kyiv Cyber Academy за програмою CEH у розмірі 25%, 50% або 100% вартості. Для цього потрібно заповнити заявку за посиланням і надіслати на адресу info@kyivcyberacademy.com мотиваційний лист у довільній формі з обґрунтуванням, чому саме Ви є найкращим кандидатом чи кандидаткою для отримання стипендії. У темі листа необхідно вказати «СТИПЕНДІЯ». Конкурсна комісія приймає рішення щодо надання стипендій на постійній основі, тобто Ви можете подати заявку в будь-який момент.

 

СЛЕДУЮЩИЕ ШАГИ

Отправить запрос

ПОДПИСАТЬСЯ НА РАССЫЛКУ

Для подписки на новостной бюллетень
укажите адрес электронной почты