PROJECTS

Модернізація сервера керування захистом кінцевих точок

ПАТ «Альфа-Банк», провідний український банк, вже довгі роки являється клієнтом рішень компанії McAfee, і добре знає, що модернізація будь-якого процесу є важливою ланкою успішності бізнесу, а особливо модернізація систем інформаційної безпеки, які постійно і стрімко розвиваються.

Published: 21.09.2017 12:06 | Category: Case study

Проект по міграції сервера керування програмним забезпеченням McAfee, що використовується в банку, на нову версію McAfee ePolicy Orchestrator 4.6 розпочався після закінчення дії підтримки постачальником старої версії еРО 4.5. В рамках цього проекту спеціалісти банку також вирішили реалізувати деякі зміни архітектури роботи рішення з метою покращення його продуктивності, а саме перенесення бази даних на окремий сервер.

Зважаючи, що ПАТ «Альфа-Банк»– має велику інфраструктуру, а міграція потребує поглиблених знань і роботи з програмним забезпеченням (ПЗ) McAfee до проекту були залучені спеціалісти компанії-інтегратора ТОВ «Інформейшн Сістемс Сек’юріті Партнерс» (ISSP).

В рамках проекту були проведені такі етапи:

Детальне дослідження, аналіз архітектури та інфраструктури замовника;

Спільне визначення плану процесу міграції та плану резервного копіювання і відновлення ПЗ McAfee;

Перевірка вибраної моделі реалізації в тестовому середовищі;

Роботи по переходу програмного забезпечення.

По закінченню основної частини проекту для спеціалістів банку компанія ISSP провела дводенне навчання по адмініструванню оновленої системи.

В результаті проекту банк отримав програмне забезпечення, що підтримується сучасними виробниками ПЗ, а також збагатився новими та удосконаленими функціями керування захистом робочих станцій та серверів. В цілому ПАТ «Альфа-Банк» оптимізував використання своїх ресурсів, які необхідні для забезпечення захисту кінцевих точок інфраструктури банку.

 

15.11.2017 9:00 | News

26.10.2017 16:57 |

25.10.2017 16:56 |

Locky1024 attack analysis

17.10.2017 18:19 | News

13.10.2017 0:00 | News

NEXT STEPS

Send a request

NEWSLETTER SUBSCRIBTION

Enter a valid email address
that can be used to receive newsletters